محل تبلیغات شما

محقّق اردبیلى قدس سره دركتاب زبدة البیان» فرموده است: روایت شده است‏ كه از پیغمبر اكرم صلى الله علیهوآله وسلم درباره آیه شریفه إنَّ اللَّهَ وَمَلائِكَتَه یُصَلُّونعَلَى النبیّ»(سوره احزاب، آیه 56).

خدا و ملائكه ‏اش بر پیغمبردرود مى فرستد» سئوال شد.

آن حضرت در جواب فرمود:

ایناز علوم پوشیده و پنهان است، اگر از من سئوال نكرده بودید پرده از آن برنمى‏ داشتموخبر نمى ‏دادم.

خداونددو فرشته را بر من موكّل ساخته است، هر گاه نزد مسلمانى یادى از من شود و او برمنصلوات فرستد آن دو فرشته گویند: غفر اللَّه لك» خداوند ترا بیامرزد، خدا و سایرفرشتگانش به دعاى این دو فرشته آمین گویند.

و اگر نزد مسلمانى یادى از من به میان آید واو بر من صلوات نفرستد آن دو فرشته گویند: لا غفر اللَّه لك» خدا ترا نیامرزد، خدا و فرشتگاننیز به دعاى این دو فرشته آمین گویند.( زبدة البیان: 85، بحار الأنوار: 279/85 و68/94 ح 57 به نقل از غوالى اللئالى).

ایستیورسن تاپاسان راه نجات 

یا اولا حالیوه شامل برکات 

باشوا سالمیا سایه هلکات 

قلبوی پاک ایله صدق دلیلن 

آل پیغمبره گوندر صلوات

(التماس دعا/نجفلو). 

کودکی امام هادی علیه السلام

تبریک عید غدیر خم

آدرس دفترخانه ازدواج 79 بهارستان

فرشته ,صلوات ,گویند ,یادى ,نزد ,است، ,دو فرشته ,از من ,نزد مسلمانى ,خدا و ,آمین گویند

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس پروفایل خاص جدید و خفن دنیای هاست گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل i-love-winx دنیای ریاضیات teselyri tipalile خاطرات یک پودینگ ^^ نمایشنامه نویسی , کاریکاتور.تئاتر نمونه سوالات استخدامی رایگان